Zákazníci O Nás

Home / Zákazníci O Nás

Pivnice U Sadu

„Naše tržby vzrostly díky Amazing Presentations o 25 % za měsíc.“

Snažíme se pro své zákazníky neustále vymýšlet něco nového. Zavedli jsme třeba donášku jídla až domů, prodloužili otevírací hodiny, připravili extra posezení ve sklepě… Nově také hostům nabízíme zákaznické karty se slevou na konzumaci v restauraci. Jenže jak dát lidem o všech těchto novinkám vědět? Nakonec jsme se rozhodli vyzkoušet reklamu formou prezentací na televizní obrazovce. Výsledek nás velmi mile překvapil. Už po jednom měsíci vzrostly naše celkové tržby o celých 25 %. Službu Amazing Presentations tedy mohu jen doporučit.“

Restaurace Globus

„Zákazníci hned věcí, co nového u nás mohou ochutnat.“

Naše restaurace nabízí tradiční česká jídla a pokrmy s masem. Jak na ně ale zákazníky nalákat? Zavedli jsme nově reklamu na televizní obrazovce. Promítáme na ní prezentace s aktuálním denním menu a specialitami podniku. Každý, kdo k nám přijde, tedy hned ví, co nabízíme a jak pokrm vypadá.

John Lennon bar

„Díky Amazing Presentations našim hostům neunikne žádná akce ani speciální nabídka.“

Našim hostům pravidelně nabízíme sezónní menu nebo třeba velké slevy na drinky a panáky. Nedávno jsme začali k propagaci využívat prezentaci na televizní obrazovce, kterou jsme do té doby v baru využívali jen občas. Vzhledem k rostoucím tržbám za speciální nabídky můžeme říct, že se nám tahle forma propagace opravdu vyplácí.

Baru Červená sedma

„Televizní obrazovka přitáhne více nových zákazníků.“
Dalších barů a restaurací je v okolí Červené sedmy nespočet. Proto je občas docela těžké vymyslet, jak právě k nám nalákat nové hosty. Umístili jsme proto obrazovku s prezentací naší nabídky jídel a nápojů tak, aby na ni bylo vidět z ulice. Potenciální zákazníci si tak i na dálku mohou přečíst, co nabízíme. A to je rozhodujícím momentem, proč pak přijdou právě k nám.